PONDĚLÍ

 

Ukrajinská filologie – bakalářské tříleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSR/DEJR

Starostina

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

KSU/L19-2

Merzová

4.29

KSU/JCG3

Habernal

4.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

KSU/POT1

Merzová

4.29

KSU/L201

Merzová

4.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrajinština se zaměřením na hospodářsko-právní a turistickou oblast

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

 

KSU/JP1

Merzová

4.29

KSR/ANG1

Vobořil

4.28

 

 

 

 

KSR/DEJR

Starostina

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrajinská filologie – navazující dvouleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výuka ruštiny pro neruštináře

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSR/RZ1

Vojtíšková

4.19

KSR/RPP1

Bělecká

4.21

KSR/RMP1, KSR/RPE3

Bělecká

4.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSR/RMP1

Fojtů

4.19

KSR/RMP1

Fojtů

4.19

 


 

 

 

ÚTERÝ

 

Ukrajinská filologie – bakalářské tříleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

KSU/PNF

Kholod

4.29

KSU/JCK1

Habernal

4.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

KSU/JCK5

Kholod

4.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrajinština se zaměřením na hospodářsko-právní a turistickou oblast

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

KSU/PNF

Kholod

4.29

KSU/JCK1

Kholod

4.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrajinská filologie – navazující dvouleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výuka ruštiny pro neruštináře

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSR/RZ1

Knapitsch

4.21

KSR/RZ1

Knapitsch

4.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

STŘEDA

 

 

Ukrajinská filologie + Ruská filologie v kontextu evropské kultury a literatury – bakalářské tříleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

KSU/UVJ

Anderš

4.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

KSU/ZSS1

Anderš

VO/340

KSU/JCK3

Archangelska

4.28

 

 

 

 

 

KSU/MRF1

Archangelska

4.29

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

KSU/JCG5

Archangelska

4.28

 

 

 

 

KSU/UFIL

Habernal

4.28

 

 

 

 

 

Ukrajinština se zaměřením na hospodářsko-právní a turistickou oblast

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrajinská filologie – navazující dvouleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

KSU/STSL

Kholod

4.28

KSU/JCK7

Kholod

4.29

 

 

 

 

KSU/JCG7

doktorand

4.28

KSU/POT3

doktorand

4.29

KSU/UFIL

Habernal

4.28

KSU/TOT1

Altereová

4.21

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

KSU/JCK9

Kholod

4.29

 

 

 

 

KSU/JCG9

doktorand

4.29

KSU/TOT3

Altereová

4.21

 

 

 

Výuka ruštiny pro neruštináře

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSR/RZ1

Cívelová

4.19

KSR/RZ1, RPE1

Cívelová

4.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSR/RPE1

Vojtíšková

4.28


 

ČTVRTEK

 

Ukrajinská filologie – bakalářské tříleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

KSR/UVLU

Pechal

4.19

 

KSU/JCG1

Merzová

4.29

 

KSU/UKR1

Merzová

4.28

 

KSU/UM1

Kholod

4.28

 

KSU/TTV1

Archangelska

4.28

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

KSR/CJ1

Machalová

4.28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

KSU/SYN1

Archangelska

4.29

KSU/MUL1

Kohútiková

4.21

 

 

 

 

 

Ukrajinština se zaměřením na hospodářsko-právní a turistickou oblast

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

KSR/CJ1

Machalová

4.28

 

KSU/JCG1

Merzová

4.29

 

KSU/UKR1

Merzová

4.28

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrajinská filologie – navazující dvouleté dvouoborové studium

 

08:00-08:45

08:45-09:30

09:45-10:30

10:30-11:15

11:30-12:15

12:15-13:00

13:15-14:00

14:00-14:45

15:00-15:45

15:45-16:30

16:45-17:30

17:30-18-15

18:30-19:15

19:15-20:00

1. ročník

 

 

 

 

 

 

KSU/VYJA

Kholod

4.29

 

KSU/UM1

Kholod

4.28

KSU/MUL1

Kohútiková

4.21

KSU/TTV1

Archangelska

4.28

 

 

 

 

2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

KSU/POT5

Merzová

4.21